• Eren Banyo Mutfak Dekorasyon
    Pzt - Cmt: - 08=00-18=00
  • 05519472626
    cesimerenmobilya@gmail.com

Müşteri Yorumları

Paket bugün itibariyle elime ulaştı. Kurulumu teknik desteğiniz sayesinde gerçekleştirdik bir problem gözükmüyor.Göstermiş olduğunuz yakın ilginiz ve hızlı hizmetinizden ötürü çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim, Saygılarımla.

Erhan Erol

Erhan Erol

Kampanya dahilinde bu hizmetten yararlandım.Ve ürünü online olarak Eren Mobilya Dekorasyon'dan almama sebepti. Ürünleri teslim aldıktan sonraki günde aradılar. Hemen ertesi gün için randevulaşıldı. Tertemiz bir şekilde kurulumu tamamladılar, kendi başınıza gerçekten çok zaman alacak hizmeti kısa sürede tamamladılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Betül Hastürk

Betül Hastürk

Benim yapmamın imkansız olduğu bir ranza sipariş etmiştim yanında kurulum hizmeti talep ettim. Ürünüm elime ulaştıktan 1 gün sonra geldiler 2 saat içinde tamamladılar. Herkese tavsiye eder kurulum firmasına ayrıca teşekkürlerimi sunarım

Hakan Erdil

Hakan Erdil

Montaj için arayıp gün alıp söyledikleri günde geldiler. Gelecekleri saate dair öncesinde bilgi vermiyorlar, bana saat 10 da geldiler. 2 kişi geldiler, Ürün monte eden arkadaşlar bu konuda gayet tecrübeli, 20 dk ya dolabı kurdular, temiz çalışıyorlar, Ürün ayakları kutudan kırık çıktı maalesef.Onu kuramadılar. Gayet başarılı bir hizmet, tavsiye ederim.

Kadir Bakmaz

Kadir Bakmaz

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
WhatsApp
Hemen Ara